این روزها تلگرام به یکی از پرترفدار ترین پیام رسان ها تبدیل شده است. تلگرام با قابلیت های متعدد خود و بروز رسانی های مداوم که با اضافه شدن امکانات بیشتر همراه است، توانسته است نظر بسیاری از کاربران و طیف وسیعی از سلیقه ها را برآورده سازد. همین امر این پیام رسان را در بین ایرانیان به یک پیام رسان و مسنجر محبوب تبدیل کرده است.

در این سری از آموزش های پیام رسان تلگرام قصد داریم تا روش دیلیت اکانت تلگرام را آموزش دهیم. در این روش به راحتی می توانید اکانت تلگرام خود را برای همیشه حذف کنید. حذف اکانت تلگرام به آسانی از طریق لینک دیلیت اکانت تلگرام در سایت رسمی تلگرام صورت می گیرد. برای اینکه بهتر با روش حذف اکانت تلگرام آشنا شوید در این آموزش به صورت مرحله به مرحله آن را توضیح می دهیم.

 

فیلتر شکن تلگرام برای اندروید اپل ایزو ویندوز و سایر شبکه های اجتماعی

 

آموزش دیلیت اکانت تلگرام

 

۱- اولین مرحله در دیلیت اکانت تلگرام

در اولین مرحله باید از طریق لینک دیلیت اکانت تلگرام وارد سایت رسمی تلگرام به آدرس زیر شوید

 

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

 

سپس لازم است تا شماره تلفنی که با ان در گوشی تلفن همراه خود تلگرام را فعال کرده اید وارد نمایید. دقت کنید که حتما کد ایران را به صورت ۹۸+ پیش از شماره تلفن خود وارد نمایید. تصویر زیر روش صحیح تایپ شماره تلفن را به شما نشان می دهد.

 

لینک دیلیت اکانت تلگرام

 

۲- دومین مرحله از حذف اکانت تلگرام

در این مرحله به تلگرام تلفن همراه یا تبلت شما یک رمز عبور ازسال می شود. به این رمز عبور در مرحله بعدی برای دیلیت اکانت تلگرام نیاز داریم. پس لازم است تا آن را کپی کنید. در شکل زیر نمونه ای از رمز ارسالی توسط تلگرام نشان داده شده است.

 

حذف اکانت تلگرام

 

۳- سومین مرحله از پاک کردن اکانت تلگرام

حال لازم است تا رمز عبوری بدست آمده از مرحله قبل را درون کادر Password وارد کنیم. سپس بر روی دکمه Sign in کلیک نمایید تا به مرحله بعد منتقل شویم

 

پاک کردن اکانت تلگرام

 

۴- چهارمین مرحله از دلیت اکانت تلگرام

در این مرحله مطابق شکل زیر پیامی برای ما نمایش داده می شود و لازم است تا بر روی دکمه Done به معنی انجام شدن کلیک نماییم.

این پیام به شما می گوید که با دیلیت اکانت تلگرام همه پیامها، گروها و تماسهایی که در تلگرام داشته اید دیلیت Delete خواهد شد.

 

پاک کردن اکانت تلگرام

 

۵- پنجمین مرحله از دیلیت اکانت تلگرام

شما در اینجا با کلیک بر روی دکمه Yes, Delete my account در واقع اکانت تلگرام خود را برای همیشه غیر فعال می کنید.

 

آموزش دیلیت اکانت تلگرام

 

 

اگر تمامی این پنج مرحله را به درستی انجام داده باشید با پیامی همانند شکل زیر مواجه خواهید شد. این پیام به شما می گوید که دیلیت اکانت شما با موفقیت به پایان رسید.

 

پایان دیلیت اکانت تلگرام

 

 

سر انجام پس از طی موفقیت آمیز مراحل فوق، افرادی که در تلگرام با شما در تماس بودند حساب کاربری یا همان پروفایل شما را به شکل زیر خواهند دید و جای نام شما عبارت Deleted Account یعنی این اکانت حذف شده است مواجه می شوند و دیگر اثر از نام کاربری و عکس های پروفایل شما نخواهد بود.

 

دیلیت اکانت

 

 

در انتهای این آموزش برای شما فیلمی آماده کرده ایم که مراحل فوق برای حذف اکانت تلگرام را به صورت کامل نشان می دهد.

 

 

 

فیلتر شکن تلگرام برای اندروید اپل ایزو ویندوز و سایر شبکه های اجتماعی

 

امیدوارم که از این آموزش در سایت ایران تلگرام نهایت بهره را برده باشید.

لطفا به این آموزش امتیاز دهید.

چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.74
[ 43 رای ]
دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.